Dodavatelé

 

blumBlum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců po celém světě pracuje na uskutečnění našich snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem naší pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami.

Naše systémy kování přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Mají vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

Podporu našim partnerům poskytujeme komplexní nabídkou služeb. Abychom mohli pracovat rychle a účelově, vedeme neustálý dialog s výrobci kuchyní, truhláři a stolaři, prodejci i uživateli kuchyní na celém světě.

 

hettichVyrábíme nábytkové kování: závěsy, výsuvy, zásuvky, kování pro posuvné a skládací dveře, svítidla, úchytky. Našimi zákazníky jsou výrobci sériového i zakázkového nábytku, distributoři materiálů pro truhláře, obchodní domy pro kutily.

 

demosProdej nábytkového kování, plošných materiálů Kronospan a Egger a doplňků pro výrobu nábytku.

 

 

hartmanZabýváme se výrobou a další distribucí plošně frézovaných kuchyňských dvířek nejen pro výrobce kuchyní, ale i pro maloodběratele, včetně atypických rozměrů. Specializujeme se na návrhy, výrobu a montáže kuchyňských linek, jejich zaměření a rozpočet.

 

tiliaVelkoobchod i maloobchod nábytkovým kováním. Prodáváme rolety, zásuvkové systémy, systémy na posuvné dveře, stolové nohy a podnoží a doplňky. Autorizovaný prodejce německého kování Mepla-Alfit a kování pro vestavěné skříně Senator.

 

frankeFirma Franke s.r.o. Česká Republika se specializuje na prodej kuchyňských dřezů pro domácnosti, dřezových baterií, odsavačů par, odpadkových košů a nerezových zařizovacích předmětů pro veřejný sektor.

 

pekaProdáváme plošné materiály, kování, úchyty, dřezy, pracovní desky, parapety, dvířka Grena. Dodáváme doplňky Mivokor, palubky, plovoucí podlahy Parador a Kronospan, dveře Kronodoor a Sapeli, nářadí Makita, odsavače Acword, nátěry Milesi, Sandolin.

 

Ideal tradeVelkoobchodně dovážíme a prodáváme kované polotovary z lehce svařitelné ocele. Jsou vhodné na výrobu kovaných bran, plotových dílců, zábradlí, mříží. Jsou určeny jak pro kováře a zámečníky, tak pro šikovné kutily. Životnost až 80 let.

 

NC GlassSpolečnost se již řadu let zabývá výrobou a dekorováním plochého skla, coby designového prvku do prostor ať soukromých, tak též veřejných.

 

 

TechnistoneTechnistone je vysoce kvalitní materiál, který kombinuje přírodní suroviny (např. křemen) s nejnovějšími technologiemi míchání a lisování. Díky svým unikátním vlastnostem odpovídá praktickým potřebám moderních domácností. Materiál Technistone nabízí široké využití v interiéru i exteriéru, jak pro obytné domy, tak i pro komerční prostory.

 

Comments are closed.